Strona główna Firma Przedmiot działalności

Aktualności

PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze sp. z o. o. (CLM)  informuje, iż z dniem 1 października 2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na terminalach Uniwersalnym i Kontenerowym w Małaszewiczach.Wjazd ...

PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze uprzejmie informuje, iż od dnia 13.11.2017 r. wjazd i wyjazd samochodów na i z Terminala Uniwersalnego i Kontenerowego będzie możliwy tylko w godzinach 6:00-22:00.Zmiana ...

Przedmiot działalności

 

Przedmiotem działalności spółki, jest świadczenie kompleksowej usługi przeładunkowej wraz z obsługą spedycyjną w zakresie obsługi granicznej przewozów handlu zagranicznego, obejmujące transport kolejowy i samochodowy.

Nasze ponad 50-letnie doświadczenie wyniesione z grupy Polskich Kolei Państwowych gwarantuje klientom profesjonalną obsługę.

Firma posiada na terenie przejścia granicznego Terespol – Brześć nowoczesne centra logistyczne na styku normalnych i szerokich torów kolejowych umożliwiające przeładunek, składowanie i konfekcjonowanie towarów.

Obsługujemy wymianę handlową głównie pomiędzy krajami Unii Europejskiej a krajami Wspólnoty Niepodległych Państw i Dalekiego Wschodu.