Strona główna Aktualności

Aktualności

PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dniach 24,25,26,31 grudnia 2017 oraz 01 stycznia 2018 będzie obowiązywał skrócony czas wjazdu. Wjazd i wyjazd samochodów z Terminali Kontenerowego i Uniwersalnego będzie odbywał się w godzinach 7-14.
PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze uprzejmie informuje, iż od dnia 13.11.2017 r. wjazd i wyjazd samochodów na i z Terminala Uniwersalnego i Kontenerowego będzie możliwy tylko w godzinach 6:00-22:00.

Zmiana organizacji ruchu na Terminalu Uniwersalnym i Kontenerowym


PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze sp. z o. o. (CLM)  informuje, iż z dniem 1 października 2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na terminalach Uniwersalnym i Kontenerowym w Małaszewiczach.Wjazd na oba terminale odbywać się będzie wyłącznie  przez Wjazd „A”. Wjazdy „B” i „C” będą otwierane wyłącznie w celach technicznych oraz w  przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej związanej np. z pożarem.
Docelowo wjazd pojazdów na teren CLM będzie się odbywał za zgodą pracownika ochrony na zasadach ujętych w Regulaminie, który będzie umieszczony na stronie Internetowej CLM.
Poniżej szkic przedstawiający opisaną organizację ruchu.Kliknij aby powiększyć
Nowy film promocyjny


Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promocyjnego Spółki

Wersja angielska

Wersja angielska filmu - Terminal kontenerowyInformujemy, że z dniem 01.04.2017r. na Terminalu Kontenerowym w Małaszewiczach została oddana do użytku hala magazynowa o powierzchni 900m2 i kubaturze 7000m3.Na przedmiotowym obiekcie CLM świadczy obecnie usługi magazynowe zarówno w ruchu kolejowym jak i samochodowym w tym szczególnie w przewozach intermodalnych.

Zapraszamy do współpracy

Galeria zdjęć:

View the embedded image gallery online at:
http://www.clmalaszewicze.pl/aktualnosci.html#sigFreeId0ce245c70f