Strona główna Aktualności

Aktualności

01.08.2019 Publikacja Planu Połączenia spółek "PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze" sp. z o.o. oraz PKP CARGO TERMINALE sp. z o.o.

Publikujemy Plan Połączenia spółek "PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze" sp. z o.o. oraz PKP CARGO TERMINALE sp. z o.o.

Pełna treść dokumentu
Zmiana organizacji ruchu na Terminalu Uniwersalnym i Kontenerowym

PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze sp. z o. o. (CLM)  informuje, iż z dniem 1 października 2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na terminalach Uniwersalnym i Kontenerowym w Małaszewiczach.Wjazd na oba terminale odbywać się będzie wyłącznie  przez Wjazd „A”. Wjazdy „B” i „C” będą otwierane wyłącznie w celach technicznych oraz w  przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej związanej np. z pożarem.
Poniżej szkic przedstawiający opisaną organizację ruchu.Kliknij aby powiększyć


Regulamin poruszania się osób i pojazdów oraz ochrony mienia i obiektów na terenie terminali Uniwersalnego i Kontenerowego zarządzanych przez „PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze sp. z o.o.
Nowy film promocyjny


Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promocyjnego Spółki

Wersja angielska

Wersja angielska filmu - Terminal kontenerowyInformujemy, że z dniem 01.04.2017r. na Terminalu Kontenerowym w Małaszewiczach została oddana do użytku hala magazynowa o powierzchni 900m2 i kubaturze 7000m3.Na przedmiotowym obiekcie CLM świadczy obecnie usługi magazynowe zarówno w ruchu kolejowym jak i samochodowym w tym szczególnie w przewozach intermodalnych.

Zapraszamy do współpracy

Galeria zdjęć:

View the embedded image gallery online at:
http://www.clmalaszewicze.pl/aktualnosci.html#sigFreeId0ce245c70f